Pracownia PRO
Pracownia PRO

Pracownia PRO
poziom zaawansowany
pn, wt, śr, czw, godz. 19:30-21:00
od 18-tego roku życia
Nowohuckie Centrum Kultury, STUDIO KCC

Pracownia PRO to stała grupa tańca współczesnego, pracująca regularnie cztery razy w tygodniu - wymagająca i dla wymagających! Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy zaawansowanych, chcących pracować intensywnie doskonaląc swoje umiejętności i poziom techniczny lub dla osób przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne. Wymagana duża sprawność fizyczna, dobra kondycja, zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja i punktualność!
Oczekiwana frekwencja: 99, 9 % ;)

Na lekcjach: #taniec_współczesny #taniec_fizyczny #improwizacja #partnerowania #kontakt #ekspresja #zadania_sceniczne #neoklasyka #joga #wycisk #pot #łzy #szaleństwo

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny - zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. W ciągu roku tancerze Pracowni korzystają nie tylko ze stałych zajęć, ale także z warsztatów, coachingów i szkoleń, zawsze w promocyjnych cenach. Członkowie Pracowni korzystają również z promocyjnej ceny na spektakle prezentowane w KCC.
Ponieważ Pracownia to nie tylko zajęcia, tancerze biorą udział w spotkaniach, prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie. Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru.
Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.
 
Pracownia PRO jest grupą elitarną, nastawioną na mocną pracę techniczną i bardzo zintegrowaną w swojej idei. W ramach regularnych lekcji i prób, grupa tworzy również własny repertuar, który powstaje pod okiem tancerek Grupy Wokół Centrum. Pierwszą realizacją był spektakl “Szansa szansa” w choreografii Moniki Świecy i Marty Wołowiec.

miesięczny karnet za zajęcia: 170 zł

REGULAMIN ZAJĘĆ

start: 3 października

Zajęcia prowadzone są przez tancerki Grupy Wokół Centrum: Agatę Moląg, Monikę Świecę i Martę Wołowiec oraz pedagogów z zewnątrz, zapraszanych specjalnie do pracy z grupą.

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

fot. R. Siwek